Morphite (Final Beta)

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 808 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Crescent Moon Games
Morphite oyunu ile sınırsız maceranın içine gireceksiniz.

Uzay istasyonunun kahramanı siz olabilirsiniz. Morphite oyunu oyun kategorilerinin arasında macera oyunlarının içerisinde yer alıyor. Kaliteli bir mobil oyun olan Morphite oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınız ile heyecanla vakit geçirebilirsiniz. 

Uzayın derinliklerine yapacağınız uzun yolculuklarınızın ardından uzayın kahramanı siz olacaksınız. Rastgele diğer gezegenleri keşfedin, koloninizi genişletin ve daha da büyük bir alana hakim olun. Uzayda kocaman bir alana hitap edeceksiniz. Fakat güzel hayatınızı maf etmek isteyen bir çok düşmanınızla da uğraşmak zorundasınız. 

Morphite maceraları boyunca çeşitli güncellemeleri bularak oyununuzu daha kaliteli ve oynanır hale getirebilirsiniz. Savaşmak için büyük patronlar ile karşı karşıya gelin ve onları yenmek için en güçlü silahlarınızı kullanın. Kullanımı kolay bir Starmap sistemi ile yıldızları ziyaret etme imkanınız da olabilir, burada kendinize dostlar edinin ve çevrenizi her geçen gün genişletin. Grafik tasarımları ve ses efektleri ile de sizlere muhteşem bir oyun deneyimi yaşayacak ve keyifli vakit geçirmenin tadını çıkartacaksınız. 

Daha Fazla Göster
Morphite (Final Beta) indir